Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Kde hrát hokej v Praze | Šatna

Zahrajte si hokej v domovském stánku HC Slavia Praha. Hala byla několikrát svědkem mistrovského titulu a má nezapomenutelnou atmosféru. Za led si sice trošku připlatíte, ale zážitek bude stát za to. Adresa: Vladivostocká 1460/10, Praha-Vršovice 100 0

Program | MS v hokeji 2020

Vám nabízí aktuální články, výsledky i program utkání z mistrovství světa v hokeji 2020. Aktuální zápasy na MS v hokeji, program a výsledky i zajímavosti, videa a sestřihy z MS v hokeji 2020. Jen pro pořádek. Lední hokej - kolektivní

MS v hokeji 2015-Praha-Ostrava+Tipovačka Finale/bronz ...

Poslední návštěva: sobota 23. květen 2020, 12:44 Právě je sobota 23. květen 2020, 12:44 Obsah fóra » Obecně » Hospoda » Forum » Sporty. Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]

ČAS RŮŽÍ - Hudební divadlo Karlín, Praha 8 - Muzikály ...

Nový muzikál ČAS RŮŽÍ s hity Karla Gotta 2019, Hudební divadlo Karlín, Praha - vstupenky vždy bez...

ČAS RŮŽÍ | - Vstupenky Sport | Koncerty ...

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi – to je připravovaný muzikál, který spatří světlo světa na jaře 2017 na scéně Hudebního divadla Karlín.Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, kt

Hokej muži - Ústav tělesné výchovy a sportu

Prvním velkou změnou je místo a čas pravidelných tréninků. Mírovi Dragounovi se přes léto a po dlouhých jednáních podařilo domluvit led na Hvězdě (adresa: HC Hvězda Praha, Na Rozdílu 1, 160 05 Praha 6 – Vokovice).

Předchozí ročníky MS v hokeji

Předchozí ročníky MS v hokeji MS v hokeji 2015 (Česko) Mistrovství světa v hokeji 2015 již po desáté pořádalo Česko. Tento šampionát překonal rekord v průměrné návštěvnosti na zápas, který činil 11 589 (na 64 zápasů dohromady přišlo 741 900 diváků).

MS v hokeji -

MS v hokeji Vymáchal uličníka a zajistil titul. Sílu nám dodala dřina na sjezdovkách, říká Šejba Nechal projet Scotta Stevense a skvělé sólo zakončil efektní kličkou. Hattrick Jiřího Šejby proti Kanadě před 35 lety ponořil Prahu do zlaté euforie. MS

Pravidlo 634 - doba utkání | - web českého hokeje

Utkání, v nichž musí být vyhlášen vítěz, budou prodloužena o desetiminutovou třetinu s náhlým vítězstvím. Nebude-li v nastaveném čase dosaženo branky, budou až do vítězství prováděna trestná střílení. V přestávkách mezi třetinami se upravuje ledová p

MS 2004 (Česko) | Historie mistrovství světa v ledním hokeji

68.Mistrovství světa v ledním hokeji 2004 Česká republika – Praha, Ostrava. základní skupina B. ČEZ Aréna , Ostrava