Bezpečné sázení

costa fortuna trvá mateřská dovolená

Vsaďte si

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 49 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

V této kalkulačce pro výpočet mateřské si můžete spočítat, kolik je mateřská v roce 2022. Dozvíte se, na co máte nárok během mateřské dovolené. Z čeho se počítá peněžitá pomoc v mateřství (PPM), jaké jsou podmínky a kdo má na tuto podporu...

Nárok na ni nevzniká automaticky.

Mateřská dovolená slouží k tomu, aby se žena zotavila po porodu a měla čas na péčí o narozené dítě. K tomu je jí vyplácena peněžitá pomoc v mateřství.

(0) -Kdo místo mě může nastoupit na mateřskou (1) -Kdy je nejlepší nastoupit na mateřskou dovolenou (1) -Můžu dát dceru do školky a se synem zůstat na mateřské? (3) -Nemám nárok na mateřskou-dostala jsem neschopenku-ALE?

Kdy budete moci nastoupit na mateřskou dovolenou? Spočítejte si to na naší těhotenské kalkulačce, stačí datum poslední menstruace.

Maminky neví, jak postupovat, když potřebují vyřídit mateřskou dovolenou nebo žádost o rodičovský příspěvek. Mateřská dovolená se řeší ještě před porodem.

Mateřská bývá často zaměňována s rodičovskou dovolenou. Jaký je mezi nimi rozdíl a na co máte na mateřské nárok?

Mateřská dovolená – kolik je to peněz, kdo na ni má nárok a jak dlouho trvá? Jste OSVČ? Neudělejte klasickou chybu – ať nepřijdete v řádu o 150-200 tisíc Kč.

Peněžitý příspěvek v mateřství je dávkou nemocenského pojištění, a proto pro přiznání musí být splněny zákonné podmínky.

Se zprávou o nástupu těhotenství získá budoucí matka nové obavy a otázky. Takže, kromě přípravy na dlouho očekávanou událost, žena si myslí, že všechno bude mít vliv na její práci.