Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 100 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Fojtů: Tentokrát chceme titul! Největší konkurenti ...
Zůstal Slavičín, který to vloni vyhrál. Takže určitě Slavičín. To je pro mě favorit číslo jedna. Některá mužstva prý posílila, třeba Kozlovice. Jak moc, to nevím, kvalita se ukáže až v soutěži. Favorizuji Slavičín a Hodonín, který spadl z vyšší soutě
Brod v přípravě skolil i mladíky Fastavbu - Slovácký deník
Stříbrnice Prodej domu Zlechov Prodej domu Uherské Hradiště, Obchodní Prodej bytu 4+kk Bílovice Prodej domu Dolní Němčí, Nad Hájkem Prodej domu Uherské Hradiště Prodej bytu 3+1 Uherský Ostroh Prodej domu Staré Město, Karoliny Světlé Prodej domu
Mohelnice zhatila Slavičínu šanci na postup - Šumperský a ...
Slavičín, Mohelnice - Možná rozhodující ztrátu v boji o vítězství v divizi E nabrali o víkendu fotbalisté Slavičína. Valaši totiž doma nevyzráli na Mohelnici a dvě kola před koncem mají na lídra Opavu B ztrátu čtyř bodů.
HODONÍN – TVD SLAVIČÍN 2:2 (1:1) Domácí šli do vedení po nezachyceném náběhu, Slavičín srovnal po individuální akci Juřici. „Po přestávce měly oba celky dost šancí, ovšem domácí po střele z úhlu šli opět do vedení. Naštěstí rychlé vyrovnání z půlky s
Havířov srazila červená karta. V deseti už na lídra ...
Trest pro domácí byl navíc dvojnásobný, protože hosté ještě k tomu zahrávali pokutový kop, který proměnil Mezírka, a Slavičín vedl 1:0. „Pak už se mi to hodnotí těžce, protože hrát v deseti třicet minut zrovna proti Slavičínu není úplně jednoduché,“
SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM - Výsledky z nižších soutěží ...
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA Fortuna ČFL + MSFL Fortuna divize ... Slavičín 5 3 0 2 10:7 9 5. D. Benešov 5 2 3 0 6:4 9 ... Prodej bytu 3+1. 1 470 000 Kč . Ostrava, Mjr. Nováka. Pronájem bytu 2+1. 8 700 Kč /měs.
Hororová pětiminutovka připravila Kozlovicím krutou prohru ...
Slavičín si však pohlídal zisk tří bodů za výhru 4:1. Kozli totiž hned po změně stran snížili zásluhou hlavičky Zdeňka Matějky a v 80. minutě zahrával Martin Král penaltu. Tu ale neproměnil a slavičínský Vlastimil Juřica upravil v závěru konečné skór
Mládežnický fotbal v kraji - Valašský deník
FORTUNA:LIGA FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA Fortuna ČFL + MSFL Fortuna divize ... Slavičín 2 0 0 2 5:18 0 0 0. Nová posila Zlína: odchovanec Hajduku Split uspěl na zkoušce Přečíst článek › ... Prodej bytu 3+1. 2 199 000 Kč .
s námi víte víc
Nejnovější zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Šumperk neukončil neprůstřelnost Slavičína a zůstal bez ...
Fotbalisté Šumperku měli v neděli odpoledne možnost přiblížit se středním vodám divizní tabulky. Jenže na předchozí úspěch s Přerovem nenavázali. Slavičín rozhodl už ve 4. minutě zápasu, kdy s přehledem proměnil první lepší útočnou akci. Nakonec si h