Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 20 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Z padoucha hrdinou! Bůh odměňuje velké válečníky, říká ...

Na jásot neměl nejdříve ani pomyšlení, nevolnost a vyčerpání ničily Pepeho, stopera nových evropských šampiónů po finále s Francií (1:0 po prodloužení). Ale i na oslavy nakonec došlo. A bylo z čeho se radovat. Pepe převzal po zranění a střídání hvězd

Miguel Pozanco

Biografie Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii. Herecká filmografie

MAC 3:0 ARS | Manchester City - Arsenal FC (Anglická ...

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Obránce Realu Pepe dostal trest na deset zápasů -

Obránce Pepe z Realu Madrid dostal desetizápasový trest za své extempore v závěru úterního ligového utkání proti fotbalistům Getafe. Pro portugalského reprezentanta tak po této suspendaci skončila sezóna, neboť ve Španělsku zbývá odehrát do konce sou

ARS 0:3 MAC | Arsenal FC - Manchester City (Anglická ...

Hned samý úvod zápasu napověděl. Ve druhé minutě uprchl na levé straně Gabriel Jesus, který předložil přihrávku zpět Kevinu De Bruynemu a ten už se zcela osamocen nemýlil. Podobnou akci předvedli svěřenci Pepa Guardioly i v patnácté minutě, tentokrát

Arsenal FC 2:0 Manchester United FC |

- 1.1.2020 Arsenal FC 2:0 Manchester United FC. Branky: 8. Pépé, 42. Papastathopoulos. Předzápasové a zápasové statistiky.

Premier League restartuje dohrávkou Citizens s Gunners

Manchester City nyní už hraje v podstatě o čest, Arsenal naopak doufá v postup do nějakého z evropských pohárů. Favoritem duelu jsou domácí Citizens.

ARS 2:1 BLY | Arsenal FC - Burnley FC (Anglická Premier ...

Arsenal FC - Burnley FC (Anglická Premier League) 2:1 | To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.