Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 14 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Bruslaři přepínají mezi týdny. Černý jim chce usnadnit ...

Sledovat. Mládežníci Mladé Boleslavi by se v následujícím ročníku určitě chtěli pohybovat v horní části tabulek nejvyšších soutěží juniorů i dorostu. Jak vypadá příprava akademických i těch nižších kategorií? ... Florbalistky Liberce končí

Žižkov se dotáhl na třetí místo zaručují baráž. Proti ...

Podruhé za sebou uspěli fotbalisté Žižkova, čímž zase vytvořili tlak na konkurenta. V 21. kole druhé ligy porazili 2:1 Líšeň a bodově se dotáhli na třetí Duklu, které patří poslední místo zaručující účast v baráži o postup. Celek z Julisky má však o

Plzeň zničila Mladou Boleslav, nadělovala i Slavia. Zářili ...

Plzeň zničila Mladou Boleslav, nadělovala i Slavia. Zářili Čermák a Stanciu ... V 52. minutě Čermák zužitkoval hlavou Beauguelův centr a připsal si druhý ligový hattrick v kariéře. Tři góly v jednom zápase předtím ještě dal v dubnu 2018

Favorité nadělovali, Čermák vstřelil hattrick |

V 52. minutě Čermák zužitkoval hlavou Beauguelův centr a připsal si druhý ligový hattrick v kariéře. Tři góly v jednom zápase předtím ještě dal v dubnu 2018 v Brně. ... FK Mladá Boleslav 7:1 (4:0) Branky: 8., 23. a 52. Čermák, 30. Beauguel, 43. Havel

Slovácko se vrátilo do elitní šestky ... -

Provozovatelem serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Dvě červené, dva kiksy, penalta, vlastenec v nastavení ...

Mladá Boleslav si drbe hlavu, u Nisy byla pár vteřin od vítězství. V samém závěru nastavení si ale dal Tatajev hlavou vlastí gól, duel 28. fotbalové ligy v Liberci tak skončil 2:2. Oba týmy dohrávaly v deseti hráčích.

Čermákův hattrick: Levačka, pravačka, hlavička. To už asi ...

Jak byřekli v Anglii, tohle byl perfektní hattrick! Aleš Čermák totiž vstřelil jeden gól levou nohou, další pravačkou a třetí hlavičkou. Viktoriáni porazili Mladou Boleslav 7:1. Aleš Čermák měl velké šance už na hřišti Sparty, tam je neproměnil. „Tak

Zlín balancuje nad propastí. Bude se ... -

Do sezony vstupovali s daleko vyššími ambicemi, nakonec je čeká boj o udržení prvoligové příslušnosti. Tříbodový zisk vyhlížejí zlínští fotbalisté marně už sedm kol. Vítězství si nepřipsali ani v úterním duelu proti Mladé Boleslavi, s níž se rozešli

Návrat na Baník? Už to pro mě není ... -

Fotbal - První liga mladá boleslav Hokej Hokejová 1. liga Hokej - Hokejová 1. liga Ostrava Ostrava zprávy ... Skvělý večer nenápadné hvězdy. Čermák si připsal „perfektní hattrick“ (Fotbal 31. 5. 2020)

Skandál. Kouč Augsburgu nařkl ... -

Trenér fotbalistů Augsburgu Heiko Herrlich po nedělní remíze 1:1 s Kolínem nad Rýnem v německé lize zkritizoval verdikt videorozhodčího a obvinil ho ze zaujatosti. Někdejšího kanonýra rozzlobila situace z úvodu druhého poločasu, kdy sudí ani po konzu