Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 63 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Plzeň - Dinamo Záhřeb 2:1 |

Online z utkání Plzeň - Dinamo Záhřeb 2:1 na zpravodajském serveru - aktuální zprávy ze sportu.

FCSB– Wikipedie

FCSB, známý pod dřívějším názvem FC Steaua București, je rumunský fotbalový klub z hlavního města Bukurešti založený roku 1947. Celou svou historii hraje nejvyšší rumunskou soutěž.Je rekordmanem v počtu rumunských titulů (26), vítězství v rumunském n

FC U Craiova 1948– Wikipedie

FC U Craiova 1948 (celým názvem: Fotbal Club U Craiova 1948) je rumunský fotbalový klub, který sídlí v Craiově v župě Dolj.Od sezóny 2018/19 hraje v Lize III, rumunské třetí nejvyšší fotbalové soutěži.Klubové barvy jsou modrá a bílá. Historie klubu s

FEY 4:0 DTB | Feyenoord Rotterdam - FC Dinamo Tbilisi ...

Utkání je u konce a i když do dlouho nevypadalo, tak si domácí Feyenoord vypracoval do odvety vynikající výsledek. Důležitý okamžik se odehrál v 79. minutě, kdy byl vyloučen hostující Šulaja a hned z následného přímého kopu si dal vlastní gól David K

Fotbalživě |

Webový portál nabízí aktuální výsledky ze všech sportů po celém světě a online živé přenosy. Sledovat můžete fotbal online, hokej online, tenis online, basketbal online a stejně tak vše ostatní naleznete v záložce sport online. Sl

DTB 1:1 FEY | FC Dinamo Tbilisi - Onlajny.eu | online ...

Dinamo dobře brání, soupeř se nemůže dostat ke střele, jenže jsou to právě domácí, kdo by potřeboval útočit. ... AEK Atény – Universitatea Craiova • koniec (90+5) 20:00 1:1. Plzeň – Antverpy ...

Evropská liga Online - Liga Online

Evropská liga Online zápasy Sparty , Jablonce a Mladé Boleslavi . Živé online přenosy z Evropská ligy 2019/2020

Online: Universitatea Craiova - Fotbal

Právě čtete. DĚJINY EURA. 1988: Van Basten králem. Padl gól, který popřel zákony fyziky; Koronavirus na Slavii. Pozitivní test má jeden z hráčů, klub zrušil zápas

Cupa României – Wikipedie

Cupa României, oficiálním názvem podle sponzora Cupa României Timișoreana je pohárová vyřazovací soutěž v rumunském fotbale (rumunský fotbalový pohár). Hraje se od roku 1933. Aktuálním vítězem ze sezóny 2015/16 je CFR Kluž

Dinamo Záhřeb - Manchester City | ONLINE fotbal | 11.12 ...

Fotbal online, Liga mistrů, 6. kolo, 11. 12. 2019 18:55 . Dinamo Záhřeb Manchester City 1:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce