Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

HOKEJŠUMPERK 2003 - HC Dukla Jihlava, 02.12.2015 | Hokej ...

HOKEJŠUMPERK 2003 - HC Dukla Jihlava, 02.12.2015

HOKEJ:Šumperk vs Hodonín 5:6 - Šumpersko.NET

AŠumperk s početní výhodou naložil výborně. Tomáš Drtil totiž navázal na svůj první gól a předvedl ještě krásnější individuální akci, kterou prakticky odstavil všechny bránící hokejisty a pak překonal i bezmocného Kotvana. Šumperk znovu vedl, bohužel

SUM 12:4 MBU | DraciŠumperk - Hockey Club Moravské ...

DraciŠumperk - Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (2. liga skupina Východ (ČR)) 12:4 |

HBR 0:5 SUM | BK Havlíčkův Brod - Draci Šumperk (2. liga ...

HK MDŠumperk – Tábor • konec 11:45 0:5 Olomouc – Č. Budějovice • konec 12:00 0:4

Plameny jsou prvním týmem, který zdolal Šumperk | SKLH ...

Žďár tudíž musel hrát ve třech a domácí dokázali tuto výhodu proměnit. Střelou z voleje se prosadil obránce Tomáš Drtil – 1:2. A jen o tři minuty později již bylo vyrovnáno, když Čápa překonal domácí snajpr Daniel Vachutka - 2:2. Po vyrovnání se Šump

Jaroslav Drtil okresŠumperk - Živnostenský rejstřík ...

Jaroslav Drtil, podnikatel okresŠumperk – kontakty, adresa, aktuální a historický výpis z živnostenského rejstříku a statistického úřadu.

Hockey Club Moravské Budějovice 2019 - Draci Šumperk (2 ...

Hokej. 2. liga skupina Východ (ČR) ... Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Tomáš Drtil – 2 min., podrážení). 58:34. Draci právě vstřelili branku! ... Asistence: Tadeáš Jaroš, Tomáš Drtil. 57:05. Skákavý touš před brankoviště nedokázali domácí dopravit do

Tomáš Drtil | Facebook

Tomáš Drtil is on Facebook. Join Facebook to connect with Tomáš Drtil and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the...

Janča Korčáková | Facebook

Janča Korčáková je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Janča Korčáková a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější...

HC Lední Medvědi Pelhřimov » SUM-PEL 6:3 | Medvědi dlouho ...

Rozehrávku hostů vystihl na červené čáře Tomáš Drtil, využil magistrály, která se před ním otevřela a po najetí do střelecké pozice konečně poslal Šumperk do vedení. Ve 45. minutě dostal Tomáš Sedlák kotouč na vrchol kruhů, nic neuspěchal, potáhl si