Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Sportovní a turistické spolky a sdružení v regionu Zlínský ...

Klubčeských turistů Halenkov (Huslenky) Huslenky . FC Ready Reichovy domy (Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou) 184,54 km. Provoz klubu zaměřeného na fotbal, hokej a tenis.

TJ Sokol Horní Bečva, Horní Bečva 430, Horni Becva (2020)

Valašský fotbal . H. Bečva – Huslenky 3:1 (3:1) Domácí splnili roli favorita za dvacet dva minut prvního poločasu. V brance byl tentokrát zkušený obránce Pavel Roman, ale dlouhodobě zraněný brankář Kryštof Jalůvka by měl naskočit do příštího zápasu.

Michal Brhlík | Facebook

Michal Brhlík je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Michal Brhlík a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a...

Fotbal 2/14 |

Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se můžete také pomocí vašeho Facebook účtu Facebook Login

TJ Valašské Meziříčí - Fotbalový klub | TJ Valašské Meziříčí

Hra se dále přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy chtěly dát další gól. Valašskomeziříčský dorostenec Veselý byl směrem dopředu hodně aktivní a předváděl atraktivní útočnou hru.

Huslenky A 2:2 PK 3:1 Pastrnek Martin 2 Prlov ... -

Lužná – Hošťálková 2:14 Ibříšek Petr, Ibříšek Jiří – iernát 6, Žabčík, Matula, Sušeň, Makyča, Mika, Gajdoš Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK 1. Hošťálková 12 11 1 0 100: 18 35 1 2. Lhota 12 10 0 2 74: 21 30 3. Ústí 11 7 0 4 35: 19 21

Mistrovská kopaná: jak hrál vás oblíbený tým? Podívejte se ...

Přinášíme vám tradiční fotbalový přehled.

Souhrnné hodnocení podzimní části okresního přeboru ...

Papírové předpoklady byly naplněny. Semetín po postupu z III. třídy vládne i okresnímu přeboru. Zdárně mu sekunduje Halenkov, který loni prohrál postupové dostihy s Prlovem, trochu překvapivě Choryně, kde trenér Karel Haša dal dohromady velmi perspek

POZOR!!! Změny termínů víkendových fotbalových utkání ...

V průběhu uplynulých dnů došlo ke změnám termínů dvou fotbalových utkání hraných o nadcházejícím víkendu. V krajském přeboru Brumov – Hluk sobota 16.30 hod. a ve III. třídě Střelná – Lačnov sobota 17 hod. Ostatní zápasy se odehrají dle původního rozp