Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 58 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

PRAVIDLA LEDNÍHO HOKEJE - Český hokej
pravidlo 225 trestnÉ stŘÍlenÍ / pŘestupky brankÁŘe 134 pravidlo 226 pŘiznanÝ gÓl / pŘestupky brankÁŘe 135 pŘÍloha 1 – tresty na ČasomÍŘe – zvlÁŠtnÍ situace 136 gÓly vstŘelenÉ oslabenÉmu tÝmu 136 gÓl vstŘelenÝ pŘi signalizovanÉ vÝhodĚ k uloŽenÍ trestu
Hokej, sport bazar -
Původní cena 1500,- Prodám za 550.---Modrá přílba na zimní sporty: Lyže, snow-board, saně, boby značky SHplus (SH+) Model Ex-1 - stav mlůžete vidět na fotkách. velikost 49/50 XXXS - tzn. dětská nebo na malou hlavu Cena 500kč---Brusle SPARTAN 2v1 čern
Hrajte Lední hokej Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!
Zahrajte si ty nejlepší hry Lední hokej Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Lední hokej Hry pro každého. Na co čekáte?
Hokej - signály rozhodčích – Hokej — online testy
Trestné střílení. Zdržování hry. Přihrávka rukou. ... Lední hokej Hokej ø 61.8% / 454 × vyzkoušeno; Hokej hokejisté Národnost Hokej ø 68.3% / 262 × vyzkoušeno; Názvy klubů NHL Hokej ø 89.6% / 973 × vyzkoušeno; hokej-Česká extraliga
Hokej |
Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! ... Nařízené trestné střílení s jistotou proměnil a hosté se tak dostali do těsného vedení. Na začátku druhé třetiny měli hosté jednu z mnoha přesilových her, které jim domácí až příliš lehce
HC Kopřivnice - kopřivnický hokej | Mezinárodní přátelské ...
Naše největší slabina byla naše přesilová hra, ale i trestné střílení, které rozhodovalo mnoho zápasů v nás neprospěch. Konečné čtvrté místo, na které nás posunul lepší vzájemný zápas s Kroměříží je nejlepší za několik posledních sezón.
HK LEV SLANÝ
- Hraje se podle platných pravidel pro lední hokej v daných kategoriích. Za faul je rozhodčím nařízeno trestné střílení, provádí faulovaný hráč(jiný hráč pouze v při prokazatelném zranění faulovaného hráče). - Tým uvedený v rozpise utkání jako domácí
GÓL JAKÝ SVĚT NEVIDĚL .....
2.500 lidí na zimáku gól nevidělo .. jediný který ho viděl byl pan hlavní rozhodčí. Trutnov tak srovnal na 3:3. Obrázek o úrovni tohoto rozhodčího si každý udělá jistě sám ...
Hokej - základní pravidla hokeje -
Hokej– prodloužení. Pokud se hraje play off, což znamená, že musí být znám vítěz, prodlužuje se doba utkání o 10 minut čistého času s náhlým vítězstvím. V případě, že branka za tuto dobu nepadne, nastupují trestná střílení, která určí vítěze. Hokej –