Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Vítkovice - Kladno 30.12.2005,17:00 |

Máte již svůj účet? Přihlášení. Menu. Extraliga; NHL; KHL; EBEL; Češi v zahraničí; Videa; Tipy na hokej

Rytíři Kladno hokej online - Liga Online

Rytíři Kladno hokej TV, live online přímý přenos, stream ... roce se však pod vedením trenéra Zdeňka Müllera vrátilo do nejvyšší soutěže a v sezonách 2004/2005, 2006/2007 a 2007/2008 se tým kolem Zdeňka Müllera probojoval do prvních kol play-off.

HC DYNAMO PARDUBICE– Tabulka - A-tým

Kolo Datum Domácí Hosté Skore : 52: pá 6.3.2020: Třinec: Plzeň: 3:0: 52: pá 6.3.2020: Kometa: Pardubice: 0:2: 52: pá 6.3.2020: K. Vary: Liberec: 3:5: 52: pá ...

47. Kolo/ZÁPAS SEZÓNY/SESTŘIH - Hc Rytíři Kladno VS Hc Dynamo Pardubice

Zčástí vyprodaného kladenského stadionu se ozývá pískot, Pardubice ve veledůležitém zápase slaví výhru 5:2! Třetí třetinu hosté zahájili s přehledem, už po ...

Online: Pardubice - Kladno, Tipsport ... - Hokej

Online reportáž - Online: Pardubice - Kladno, Tipsport extraliga 2019/2020 - Hokej

Kladno - Pardubice | ONLINE hokej | 14.4.2019 16:00 ...

Extraliga ledního hokeje ŽIVĚ na | Kladno - Pardubice | ONLINE hokej | 14.4.2019 16:00. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

J Pardubice - J Kladno, 10.03.2005 | - web ...

J Pardubice - J Kladno, 10.03.2005

Pardubice - Kladno | ONLINE hokej | 9.4.2019 18:00 ...

Hokej online, Extraliga ledního hokeje, Baráž, 9. Pardubice - Kladno 1:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce

HC Sparta Praha» Oficiální internetové stránky

Sparta On Air #3: Marpo, Lukáš Pech a Petr Ton! Sparta opět pomáhá čelit koronaviru. Sparta On Air #2: Milan Jurčina

KLADNO - PARDUBICE6.čtvrtfinále extraligy - Utkání ...

Extraliga hokejová – Hokej – Hra je přerušená, vhazuje se před pardubickou brankou, takže Lašák musel zpátky na led.