Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

PetrŠevčík aktuálně | Praha na Dlani
PetrŠevčík aktuálně - aktuální zpravodajství ze všech českých médií. Petr Ševčík - zpravodajství Praha na Dlani.
Fotbal -Šumperský a jesenický deník
Titul se Slavií, Liga mistrů, Gól roku? Pořád se dá stoupat ujišťuje Petr Ševčík Záložník pražské Slavie Petr Ševčík dostal v dubnu cenu za nejkrásnější gól roku 2019, který…
A tým - Petr Ševčík | SK Sigma Olomouc - Oficiální web ...
SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české fotbalové soutěže
Fotbal - Hranický deník
Pořád se dá stoupat ujišťuje Petr Ševčík Záložník pražské Slavie Petr Ševčík dostal v dubnu cenu za nejkrásnější gól roku 2019, který… Kraje
Jednoznačně to byl náš nejlepší zápas jarní části sezony ...
Fotbalové derby pražských „S“ skončilo nerozhodně 1:1. Dvě velké šance měl v utkání také slávistický záložník Petr Ševčík, se kterým po zápase mluvil reportér Radiožurnálu Lukáš Michalík.
Záložník sešívaných Petr Ševčík: Každý dostane šanci. Ve ...
Když přišel před rokem z Liberce do Edenu, vědělo se, že v něm dříme veliký talent. Trpělivě čekal na svoji šanci, a když přišla, chytil ji za pačesy. Fotbalový záložník Petr Ševčík se ukázal celému světu na jaře proti Chelsea, které vstřelil dva gól
PetrŠevčík: Opava mi pomohla nejvíce - Opavský a ...
PetrŠevčík (ve žlutomodrém) | Foto: DENÍK / František Géla Přestoupil do Slovanu Liberec, kde se ihned zařadil mezi klíčové články kouče Trpišovského, trefil se v základní skupině Evropské ligy proti Fiorentině a stal se otcem.
PetrŠevčík | Reprezentace |
Liga mistrů: Slavia prohrála s Barcelonou 1:2 -
Fotbalisté Slavie prohráli ve třetím z šesti zápasů základní skupiny Ligy mistrů se slavnou Barcelonou 1:2. Pětinásobného vítěze soutěže poslal v Edenu ve třetí minutě do vedení kapitán Lionel Messi, v 50. minutě sice vyrovnal Jan Bořil, ale hned za
SK Slavia Praha -
| Autor nejlepší branky 2019: Petr Ševčík #golroku2019 Chelsea FC Gól na 4:3 ️ Londýn, Stamford Bridge 14. dubna 2019