Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 42 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

SK Mladé

Naše hra byla ale důrazná, bojovná, plná nasazení a to se projevilo v druhé půli. V 75. minutě Milan Novotný z penalty snížil na 3:1 (na penaltu byl určen, neboť v tréninku vyhrál krále střelců) a o deset minut později Libor Szojka nohou přes hlavu a

PenzionyŠtěpánovice (okres České Budějovice)

Nejlepší Penziony ve Štěpánovicích (okres České Budějovice) Vyberte si z největší nabídky ubytováni Rezervujte přímo u majitele za nejnižší cenu - Penziony Štěpánovice (okres České Budějovice).

TJ SokolŠtěpánovice - TJ Sokol Římov, 15.kolo , Jihočeský ...

TJ SokolŠtěpánovice Marek Trčka ( TJ Sokol Štěpánovice ): Vyrovnané utkání bez vážnějších šancí. Hra se odehrávala spíše mezi vápny. Hosté šli do vedení z pokutového kopu. My měli o chvilku později tu samou příležitost, ale nedali jsme.

Tišnovsko -

Fotbal Premium Proč chce miliardář Lébr fotbalovou Sigmu zpět; Kultura Recenze: Jiří Langmajer skoro na Oscara; Blog Deník zhrzené ženy: Padesát odstínů šílenství Play 2. díl Za oponou: Lístečky; Hobby Vepřový tomahawk hvězdou letních grilů; OnaDnes

Ceník | Relax Jižní Čechy

300,-Kč/hod/hřiště 38*38m s umělým povrchem na fotbal nebo 2xkurt na tenis 1500,-Kč/pronájem travnaté fotbalové hřiště Dále Statek Štěpánovice nabízí stolní tenis 100,-Kč/hod/stůl, kulečník 100,-Kč/hod/stůl a adventure golf 150,-Kč/osoba/hra

Na tahu z Budějovic na Třeboň se střetla tři auta, jeden ...

Vážná nehoda blokovala celé odpoledne provoz na hlavním tahu z Českých Budějovic na Třeboň a dál na Jindřichův Hradec. Za Lišovem se srazila dvě nákladní auta a jeden osobní vůz. Jednoho spolujezdce musel do nemocnice přepravit vrtulník. Úsek byl zce

TJ Sokol Kamenný Újezd B - Posts | Facebook

Fotbal je sice jen hra a jsou důležitější věci v životě než fotbal, ale pro každého kdo tuhle hru má rád tak jí musí něco dát. ⛹️‍♂️

Béčko se výhrou odpoutalo od nejnižšího postu - SK Mladé

V sobotu odpoledne za krásného počasí nás čekal další soupeř – SK Lišov B/ Štěpánovice. Po příchodu do kabiny bylo jasné, že bát se o flek v základní sestavě nebude dnes úplně na místě. Jelikož dorost hrál ten samý den dopoledne a náš A – tým sehraje

TJ SokolŠtěpánkovice

TJ SokolŠtěpánkovice B Gabriel Slaný (trenér): Dlouho trvalo než se obě mužstva srovnala s nerovným terénem, a podle toho hra vypadala. Vyrovnaná hra, poskrovnu šancí, a to co prošlo výborně vychytali oba brankáři.

TJ Vrábče - TJ Sokol Štěpánovice, 22.kolo , Jihočeský ...

Trest proŠtěpánovice, tak přišel z první vážnější domácích, když se po čtvrt hodině hry dostal k míči Mekiš a přesnou střelou k tyči nedal brankáři Matouškovi šanci – 1:0. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou a na další gólový moment se čeka